Profesionální partner pro Vaše podnikání

Aktuality

Jste připraveni na EET ?

3. a 4. vlna EET se blíží.
Buďte připraveni včas.

Máme pro Vás kompletní řešení včetně rychlého zprovoznění a plného servisu.
Máme pro Vás MARKEETU, poklad mezi pokladnami.

ESET jako první získal 100 ocenění VB100

Máme velkou radost z toho, že ESET NOD32 jako první produkt v historii pokořil magickou hranici 100 ocenění VB100 udělených jedinému výrobku. Virus Bulletin, nezávislá testovací organizace, představila své první ceny Virus Bulletin Award (VB100) v roce 1998 a dodnes jsou považovány za jedny z nejprestižnějších ocenění v oblasti IT bezpečnosti.

TeslaCrypt decrypter pro dešifrování dat

Společnost ESET vydala nástroj, který obnovuje soubory zašifrované pomocí ransomware TeslaCrypt.

Oct 1, 2013

Fúze společností SkyNet, a.s. a PODA a.s.


Vážení klienti,

dovolte, abychom Vám oznámili, že k 30.9.2013 byl úspěšně ukončen proces fúze společností SkyNet, a.s. a PODA a.s. K tomuto datu společnost SkyNet, a.s. zaniká a nástupnickou společností, která převzala veškerá práva a povinnosti, se stala PODA a.s. Spojením  obou společností vznikl silný operátor s pokrytím pěti lokalit v celé ČR a obratem více než 250 mil Kč. Posílení pozice na trhu nám umožní významné investice do nových sítí i portfolia služeb. Díky vzájemnému obohacení na technické a obchodní úrovni tak budeme moci navyšovat rychlost internetového připojení, kvalitu a množství nabízených služeb k plné spokojenosti našich klientů.

Děkujeme všem klientům a obchodním partnerům za dosavadní spolupráci. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni.

Ing. Martin Šigut předseda představenstva společností SkyNet, a.s. a PODA a.s.